Dlaczego warto być na Portalconie?

Najważniejsze atrakcje Portalconu to m.in.

Ogłoszenie nowości wydawniczych

Co roku na Portalconie odbywa się godzinny event podczas którego zdradzamy największe przeboje, które ukażą się w tym roku na polskim rynku. Pozytywna energia na sali, blisko 500 ludzi wspólnie reagujących na kolejne hity, oklaski, okrzyki, szaleństwo jak na koncercie rockowym! Przeżyć to live, być na ogłoszeniu premier Portalu to obowiązkowy punkt roku dla fanów Portal Games.

Możliwość zagrania w nowości

Część z gier, których polskie edycje ogłosimy na Portalconie będzie dostępnych od razu do zagrania! Będziecie mieli jako pierwsi gracze z Polski możliwość poznać te tytuły i wyrobić sobie na ich temat zdanie zanim nawet pojawią się pierwsze recenzje! Nasi wolontariusze przez całą sobotę będą prezentowali nowości na szeregu stolików.

Możliwość zagrania w każdą grę Portalu

Do dyspozycji uczestników zostaną udostępnione wszystkie tytuły z katalogu Portal Games, łącznie grubo ponad 100 pudełek gier, od prostych Zombiaków, po największe pudła jak Clash of Cultures czy Bloodborne! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w któreś z naszych tytułów – na Portalconie będą wszystkie gotowe do zagrania!

Spotkania z autorami

Gośćmi Portalconu będą między innymi Michał Oracz (autor gry Neuroshima Hex), Przemysław Rymer i Jakub Łapot (autorzy gry Detektyw), Weronika Spyra i Jakub Poczęty (autorzy Diuny: Sekrety Rodu) oraz Joanna Kijanka (autorka Królestw Północy). Nasi goście będą dostępni dla fanów i będą podpisywali pudełka w specjalnej strefie gości.

Szereg prelekcji i konkursów

Podczas Portalconu odbędzie się szereg konkursów, zarówno wiedzowych, jak i lżejszych, stworzonych z przymróżeniem oka i nastawionych głównie na dobrą zabawę uczestników. Do wygrania będą kupony na zakupy na stoisku Portalu.

Stoisko Portal Games

Na terenie imprezy będzie stoisko Portal Games, na którym będzie można zakupić nasze gry w promocyjnych cenach, a także zdobyć dodatkowe gadżety jak koszulki, maty, inserty i wiele innych.

Spotkanie z rodziną Portal Games

Największą zaś atrakcją Portalconu jest oczywiście mega pozytywna energia, przyjacielska atmosfera i spotkanie z fanami Portal Games oraz z całym, blisko pięćdziesięcioosobowym zespołem pracującym w wydawnictwie. Przywieźcie ciastka, dobry humor i czeka Was najlepsza sobota roku!

KUP BILET lub USTAW PRZYPOMNIENIE NA YOUTUBE aby obejrzeć transmisję z ogłoszenia nowości Portal Games na 2022.